Jedinečná cesta kolem světa soukromým letadlem

Letušky s letadlem

Odpočíváme pár dnů na úžasných plážích karibského Svatého Martina, podíváme se k protinožcům na klokany, do romantických končin Tichomoří a pak dál a dál... Během 26 dnů každý rok poznáváme nová a nová místa z celého světa. Cesta kolem světa upraveným leteckým speciálem se uskuteční i v roce 2023. Při přípravách první cesty nás nenapadlo, že si ji tak zamilujete a naše letadlo se vydá podeváté za sebou na pouť po 10 nádherných místech naší planety.

V březnu 2023 Vás opět přivítáme na palubě soukromého leteckého speciálu Boeing 737-800, upraveného z původních 189 ekonomických sedaček na 64 sedaček komfortních. Tato konfigurace zajistí vaše maximální pohodlí na palubě letadla, se kterým společně navštívíme úžasná místa naší planety.

více...

Nezávazně poptat

 

Plán cesty 2023

Čeká Vás 10 nevšedních destinací, které každoročně obměňujeme tak, aby byla cesta vždy unikátní a nabídla cestovatelům jedinečné zážitky.

Mapa CKS 2023

Vzhůru na
Cestu kolem světa 2023

Jako bychom plánovali i počasí: Střed Evropy bojoval s vysokými mrazy, ale nás už hřálo karibské slunce na ostrovech Turks & Caicos. To se opravdu povedlo.

Cesta kolem světa nás v roce 2019 opět zavedla na 10 úžasných míst a ukázala nám krásy vzdálených míst. S radostí připravujeme novou edici, která se uskuteční na přelomu března a dubna 2023.

Na co se můžeme těšit?

10 exotických dovolených za 26 dní

 • Za 26 dní navštíví účastníci 10 exotických destinací, kde si každý přijde na své. Vy, cestovatelé, ochutnáte omamný koktejl kultur a přírodních krás, který namíchala naše čarokrásná planeta Země. Tento koktejl Vás zaručeně okouzlí a navodí pocit, že jste na Vaší úžasné cestě mnohem déle než ve skutečnosti. Zároveň Vám také naše Cesta ukáže místa, na které se budete chtít v budoucnu vrátit a strávit v nich více času.
 • Jako krásný sen, který se snad jen zdál, se budou jevit vzpomínky na úžasnou Grenadu. Grenadě se přezdívá Koření Karibiku. Po právu! Vůně muškátového oříšku, kakaové boby a poctivý karibský rum.
 • Druhou zastávkou našeho leteckého speciálu bude Kostarika. Kostarika - už to jméno navozuje představu něčeho luxusního a mimořádného. Proč tehdy Španělé tento zapadlý kousek svého rozsáhlého impéria pojmenovali jako Bohaté pobřeží je zcela jasné a my si bohatství místní přírody i kultury dosyta užijeme.
 • Z rozjařeného karibského rytmu neubereme ani takt a přelétáme naším letadlem do epicentra zábavy a hazardu v USA. Las Vegas nám ovšem nenabídne jen luxus a pozlátko, ale díky našemu výletu také fantastické scenérie Grand kaňonu na palubě helikoptéry.
 • V další destinaci zůstaneme na území USA, avšak realita bude absolutně odlišná – čeká nás jeden z nejkrásnějších a nejautentičtějších havajských ostrovů Kauai s jeho zachovalou polynéskou atmosférou.
 • Nedáváme oddechnout našim cestovatelským duším a přelétáváme na palubě našeho letounu do další vysněné destinace. Perla černé Melanésie zvaná Fidži nám otevírá svou lasturu a my si vychutnáváme sen o šťastném a bezstarostném životě v překrásné divočině. Další zastávka naší cesty je splněným snem mnoha cestovatelů a také našich klientů z předešlých Cest kolem světa.
 • Nový Zéland – vzdálená a krásná destinace s dechberoucími scenériemi a nedotčenou divokou přírodou.
 • A letíme dál. Čekají nás nejlepší pláže Austrálie, rozlehlé jako sám nekonečný australský outback. To je oblast zvaná Gold Coast u Brisbane.
 • Naše Cesta pokračuje dále a najednou jsme v Mikronésii a zároveň v Americe, pověstný tavící kotlík kultur se tu prezentuje ve své plné kráse. Přivítal nás mikronéský ostrov Guam, který zatím mnoho Čechů nenavštívilo a jeho návštěva tak bude patřit k těm skutečně unikátním.
 • Také naše další destinace je vskutku jedinečná – Macao je unikátní směsicí orientální a západní kultury. Tato asijská perla hazardu a luxusu je díky dlouhé koloniální minulosti pod taktovkou Portugalska zajímavá na každém rohu. Komu by však Macao nestačilo, může využít možnosti výletu do nedalekého Hong Kongu. A jak překonat záliv? Jsme přeci v zemi superlativů, takže po nejdelším a nejmodernějším mořském mostě naší planety.
 • Po dalším pohodlném letu ve společnosti ostatních cestovatelů i vstřícné a ochotné posádky přistáváme v Bahrajnu. Náš poslední špendlík na pomyslné mapě Cesty kolem světa 2020 zcela jistě nezklame také. Bahrajn je dnes atraktivním královstvím, kde se střetává ultramoderna s tradicí. Vůně kadidla na tradičních súcích a velbloudí odér připomíná dávnou dobu karavan z Pohádek tisíce a jedné noci, extravagantní mrakodrapy a mondénní restaurace jsou zářící současností, kterou si vychutnáme během výletu a ještě nám zbyde dostatek času na načerpání energie na překrásné pláži před naším odletem domů. Domů se nám bude odlétat opravdu těžko.

Jste skvělí! Děkujeme vám všem, kdo se s námi vydáváte na neobyčejnou cestu kolem celé planety, obzvláště těm, kdo s námi létají opakovaně. Děkujeme i všem, kdo nám dávají důležitou zpětnou vazbu a pomáhají nám cestu vylepšovat. Všichni nám dodáváte energii do plánování a zajišťování dalších cest. Proto letíme na Cestu kolem světa soukromým letadlem i v příštím roce. Leťte s námi!