Informace

Jedinečná Cesta kolem světa

Cesta kolem světa nás v roce 2023 opět zavede na 10 úžasných míst a ukáže nám krásy vzdálených míst. S radostí připravujeme novou edici, která se uskuteční na přelomu března a dubna 2023.

Čeká Vás 10 nevšedních destinací během 26 dní, které se nesmazatelně zapíší do Vašich pomyslných cestovatelských deníků. Můžete se také těšit na příjemnou neformální atmosféru, která tento unikátní zájezd vždy doprovází a také na profesionální servis ze strany všech členů našeho početného týmu. Trasa cesty vede místy, která jste chtěli vždy navštívit, ale tak nějak Vám to zatím nevyšlo a nebo byla zkrátka příliš daleko. Pro každého z nás je čas vzácný a chtěli bychom toho ještě tolik vidět, navštívit, stihnout a zažít. Naše Cesta je skvělým řešením pro ty, kteří nemají dostatek času navštívit každou zemi a strávit v ní delší čas. Pobyt v každé zastávce je dostatečně dlouhý na to, abychom mohli zažít místní atmosféru a navštívit ty nejatraktivnější zajímavosti a památky. Naši klienti také oceňují možnost návštěvy destinací nacházejících se na druhé straně naší planety bez nutnosti úmorných letů na pravidelných linkách čítajících dlouhé desítky hodin a několik přestupů. V průběhu Cesty kolem světa dosáhneme i těch nejvzdálenějších míst naší planety krátkými přelety, a to v pohodlí vlastního letadla. Opět Vám nabídneme další nadstandardní služby, jako je asistence při manipulaci se zavazadly nebo asistence lékaře po celou dobu cesty. Společně s 10 atraktivními zastávkami na zajímavých místech naší nádherné planety, činí i výše zmíněné racionální argumenty naši Cestu kolem světa jedinečným zájezdem, ke kterému se budete ve svých vzpomínkách rádi vracet.

Ilustrační obrázek

10 exotických dovolených za 26 dní

Za 26 dní navštíví účastníci 10 exotických destinací, kde si každý přijde na své. Vy, cestovatelé, ochutnáte omamný koktejl kultur a přírodních krás, který namíchala naše čarokrásná planeta Země. Tento koktejl Vás zaručeně okouzlí a navodí pocit, že jste na Vaší úžasné cestě mnohem déle než ve skutečnosti. Zároveň Vám také naše Cesta ukáže místa, na které se budete chtít v budoucnu vrátit a strávit v nich více času.

Jako krásný sen, který se snad jen zdál, se budou jevit vzpomínky na úžasnou Jamajku s její karibskou atmosférou neopakovatelně ovlivněnou reggae a rastafariánským vlivem, který z Jamajky činí jeden z nejoriginálnějších ostrovů v Karibiku. Je libo fantastickou kávu, majestátní vulkán či snad kilometrovou zip-line?

Přelétáme do Kostariky a vychutnáváme si její krásy do sytosti.

Nádhernou přírodu i případný adrenalin střídá vzrušení ze hry v epicentru zábavy a hazardu v USA. Las Vegas nám ovšem nenabídne jen luxus a pozlátko, ale díky našemu výletu také fantastické scenérie Grand kaňonu na palubě helikoptéry.

V další destinaci zůstaneme na území USA, avšak realita bude absolutně odlišná – čeká nás jeden z nejkrásnějších a nejautentičtějších havajských ostrovů Kauai s jeho zachovalou polynéskou atmosférou.

Nedáváme oddechnout našim cestovatelským duším a přelétáváme na palubě našeho letounu do další vysněné destinace. Perla černé Melanésie zvaná Fidži nám otevírá svou lasturu a my si vychutnáváme sen o šťastném a bezstarostném životě v překrásné divočině. Další zastávka naší cesty je splněným snem mnoha cestovatelů a také našich klientů z předešlých Cest kolem světa.

Nový Zéland – vzdálená a krásná destinace s dechberoucími scenériemi a nedotčenou divokou přírodou.

Ilustrační obrázek

A letíme dál. Čekají nás nejlepší pláže Austrálie, rozlehlé jako sám nekonečný australský outback. To je oblast zvaná Gold Coast u Brisbane.

Naše Cesta pokračuje dále a najednou jsme v Mikronésii a zároveň v Americe, pověstný tavící kotlík kultur se tu prezentuje ve své plné kráse. Přivítal nás mikronéský ostrov Guam, který zatím mnoho Čechů nenavštívilo a jeho návštěva tak bude patřit k těm skutečně unikátním.

A co bude dál? Korea - naštěstí ta jižní! Tradice jsou základem korejského životního stylu. Skromnost, pracovitost, úcta ke stáří a smysl pro hierarchii - to vše se prolíná životem korejců v současném unikátním mixu moderny, technologií a historie.

Také naše další destinace je vskutku jedinečná. Uprostřed tyrkysových vod Andamanského moře u západního pobřeží Malajského poloostrova leží smaragdový klenot, souostroví Langkawi. Užijeme si snad všechny odstíny bující zeleně a modré tóny oblohy a mořské hladiny, zurčící vodopády i desítky malých ostrůvků s hemžením pestrobarevných korálových rybek pod hladinou, vydáme se na krásný výlet, a ještě nám zbyde dostatek času na načerpání energie na překrásné pláži před naším odletem domů. Domů se nám bude odlétat opravdu těžko.